Mapex

mapex-logo.jpg

Zóna Mapex

Mapex

Domovská stránka: www.mapexdrums.com
Produkty: bicie nástroje, hardware, obaly a príslušenstvo
O Mapexe:

Produkty značky Mapex sú ručne vyrábané a zmontované profesionálnymi remeselníkmi v továrni, špeciálne postavenej na výrobu bicích nástrojov. Designéri a konštruktéri bicích nástrojov z USA, Európy, Taiwanu a Číny sa pýšia reputáciou tej najvyššej triedy.
Certifikát ISO9001, ktorý firma Mapex získala potvrdzuje svetový štandard excelentnej kvality výroby. Stavba špičkových bicích sa už od základu opiera o odborníkov, ktorý vyberajú surovinu-drevo. Prvotriedne drevá ako javor, orech, breza a lipa sú starostlivo vyberané zo zdrojov z celého sveta. Následne sú k sebe vybrané skúseným odborníkom tak, aby každý hotový bubon Mapex produkoval signifikantný tón a rezonanciu.
Nieje to len skvelý zvuk, čo Mapex ponúka. Celkový vzhľad nástroja je pre firmu rovnako dôležitý. Na všetky lakované bicie je nanášaných osem ručne brúsených vrstiev vysoko lesklého laku. Povrchové úpravy sú odolné, jednoduché na údržbu a vaši kolegovia bubeníci Vám ich budú závidieť :-)
Výsledkom sú bicie, ktoré ak vezmete do štúdia alebo na koncert, tak Vám dodajú istotu, že Váš talent a štýl nebude len perfektne reprodukovaný, ale aj obohatený. A je jedno, či hráte pre dvadsať, alebo dvadsať tisíc ľudí. Budete na svoju sadu Mapex rovnako pyšní, ako tí, čo ju pre Vás vyrobili.

Zobraziť viac