SoundMAGIC E50C

SoundMAGIC E50C in-ear slúchadlá + headset, farba čierna / modrá

Dostupnosť Na sklade, pre E-Shop. Dodanie 3 prac. dni.
Doprava Zadarmo.
Cena s DPH 66,30 €
Mám otázku Chcem lepšiu cenu

Rozšírený popis produktu

-In-Ear slúchadlá určené pre kvalitný posluch hudby.

-Slúchadlá sú zasadené v tele vyrobenom z kovu a sú vybavené dynamickými meničmi s neodymiovými magnetmi, čo má pozitívny vplyv na ich zvukový prejav a výkon.

-Okrem toho sú slúchadlá vybavené špeciálnym medeným vinutím dovážaným z Japonska, ktoré zvyšuje ich impedanciu, vďaka čomu si slúchadlá dokonale rozumejú s kvalitnými digitálnymi prehrávačmi a prémiovými slúchadlovými zosilňovačmi. Slúchadlá produkujú zvuk vo frekvenčnom rozpätí od 15 Hz do 22 kHz pri citlivosti 102dB a impedancii 51 Ohm.

-Pohodlie, ktoré slúchadlá poskytujú, umocňuje aj špeciálne točený kábel dĺžky 1,2 m, ktorý zabezpečuje vynikajúci prenos zvuku a minimálny problém so zamotávaním. Kábel je navyše vybavený vstavaným mikrofónom a trojtlačidlovým ovládaním pre smartphony.

-Balenie okrem slúchadiel obsahuje aj trojicu tvarovaných silikónových nadstavcov v troch rôznych veľkostiach S,M a L, trojicu plochých nádstavcov veľkosti S,M a L, ktoré sa prispôsobia každému uchu, 1 pár Double Flange silikónových nádstavcov, 1 pár penových nádstavcov Comply, klip na šaty a tvrdé prenosné púzdro.

-Farebné prevedenie: čierno/modrá.

Čítať viac