Soundking MIX02A Mixing Console

mixpult analógový, 6 vstupov (2 mikrofónové), 2-pásomový EQ - strieborný
Dostupnosť Na sklade, pre E-Shop. Dodanie 2 prac. dni.
Doprava Zadarmo.
Cena s DPH 61,90 €
Mám otázku Chcem lepšiu cenu

Rozšírený popis produktu

Malý prenosný a ľahko ovládateľný mixážny pult pre domáce štúdio, alebo menšie hudobné zoskupenia. V robustnom hliníkovom šasi ponúka celkom 10 vstupov, phantomové napájanie 48V na prvých dvoch mikrofónových kanáloch, dvojpásmové korekcie, AUX výstup, Hi - Pass filter, slúchadlový výstup, 4-segmentový LED meter. Vďaka odnímateľnému držiaku na spodnej strane je možné mixpult upevniť na štandardný mikrofónový stojan. Napájanie je riešené pribaleným 12V adaptérom. 

Výstup z mixu

MAIN OUT
Hlavný výstup z mixu na zadnom paneli pri týchto malých mixoch nie je riešený štandardnými symetrickými XLR výstupmi, ale dvomi symetrickými JACK 6,3 mm konektormi. Úroveň hlavného výstupu je regulovaná otočným ovládačom MAIN LEVEL .
Tiež je k dispozícii regulovateľný stereo výstup JACK 6,3 mm pre pripojenie slúchadiel.

AUX SEND
Na každom z hlavných vstupných kanálov je ovládač úrovne AUX, ktorým posielate signál do združeného stereo AUX výstupu AUX LEVEL vo výstupnej časti mixu vpravo 
Tu nastavíte celkovú hlasitosť posielaného signálu pre odposluch. Odposluch pripájate do konektora stereo AUX Send na zadnom paneli. Tento signál je linkový, to znamená, že ho možno využiť len na aktívne odposluchy, alebo odposluchy napájané zosilňovačom. Ak máte efektový procesor a nepotrebujete odposluchy, dá sa AUX Send signál poslať do efektového procesora a doplnkový CD stereo vstup tým pádom môžete šikovne využiť ako návratovú cestu z efektového procesora.

Tlačidlo +48V
Stlačením tohto tlačidla aktivujete Phantomové napájanie, ktoré pre svoju prevádzku potrebujú kondenzátorové mikrofóny. Phantomové napájanie funguje len na mikrofónových XLR vstupoch 1/2.

Súčasťou balenia je aj napájací adaptér na 12V a praktická príruba, ktorá sa dá naskrutkovať na mikrofónový stojan ako bežný mikrofónový držiak. K nej sa potom pomocou rýchloupínacích skrutiek dá ľahko upevniť mixpult, vďaka čomu ho môžete mať na pódiu vždy poruke.

Čítať viac